Tworzenie projektu od podstaw

Rozwijaj swój produkt z topowymi ekspertami w dziedzinie technologii

Nasza ocena na
Clutch
Star Star Star Star Star
projekt od podstaw

projekt od podstaw

Jeśli chcesz urzeczywistnić swój pomysł, jesteś we właściwym miejscu. Dzięki naszemu doświadczeniu możesz mieć pewność, że Twój produkt zostanie opracowany profesjonalnie, w założonym czasie i budżecie.

Współpracujemy tylko z najlepszymi. Nasi programiści pracowali dla:

Współpracujemy tylko z najlepszymi. Nasi programiści pracowali dla:

slock.it
foodsi
q5
steppie
amino
eth zurich

Dlaczego warto rozwijać swój produkt z Apploverem?

Budując z nami Twój projekt, pomagamy Ci zarządzać nim za pomocą dedykowanego Project Managera, a jeśli chcesz (do czego gorąco zachęcamy), przeprowadzamy warsztaty, dzięki którym wszystko jest wiadome od samego początku projektu. Więcej o naszych warsztatach i procesie tworzenia produktu możesz przeczytać w naszym Process Booku.

Jak wygląda proces tworzenia oprogramowania?

Najpierw opowiedz nam o swoim pomyśle lub projekcie, a my wyślemy Ci brief z pytaniami, na które musisz odpowiedzieć. Następnie możemy podać przybliżoną wycenę i przedstawić Ci propozycję harmonogramu prac. W kolejnym kroku przeprowadzimy warsztaty, na których dowiemy się wszystkiego o Twoim projekcie, ustalimy podstawowe funkcjonalności i cele Twojego produktu, przygotujemy ostateczny zakres, specyfikację i makiety, po czym na tej podstawie wyliczymy ostateczną wycenę. Gdy wszystko będzie w pełni satysfakcjonujące, będziemy gotowi do podpisania ostatecznej umowy na realizację projektu. Aby dowiedzieć się więcej o naszym procesie tworzenia oprogramowania na zamówienie, przeczytaj nasz Process Book.

Applover_Consultant_Business_IT

Ile kosztuje rozwój projektu?

Koszt każdego projektu oprogramowania na zamówienie jest zróżnicowany. Zależy on od wymagań, technologii i zakresu (np. liczby stron lub ekranów, funkcji i dodatkowych opcji, takich jak czat, geolokalizacja i wiele innych). Aby oszacować koszt Twojego produktu cyfrowego, odwiedź naszą stronę z ofertą lub skontaktuj się z nami bezpośrednio, aby wypełnić krótki formularz, dzięki któremu będziesz mógł oszacować budżet. 

WIARYGODNOŚĆ

Podejście i doświadczenie Applovera w tworzeniu oprogramowania na zamówienie

Tworzenie projektu powinno być poprzedzone dogłębną analizą problemu pod różnymi kątami. Zanim przystąpimy do realizacji projektu, przechodzimy przez proces podzielony na części:

call

Rozmowa wstępna (Discovery call)

Poznajemy się wzajemnie i omawiamy potrzeby Twojego biznesu. Naszym celem jest zrozumienie, jaki produkt może Ci pomóc i jakie będą jego główne funkcjonalności.
curves

Oszacowanie budżetu (Ballpark estimation)

Dostarczymy Ci szacunkowy budżet potrzebny do stworzenia Twojego produktu cyfrowego oraz wymagany czas, aby urzeczywistnić Twój pomysł.
bulb

Warsztaty (Workshops)

Jeśli projekt wymaga stworzenia niespotykanej dotąd innowacji, nasz zespół przejdzie przez odpowiedni proces analizy w celu zbadania możliwości technicznej realizacji Twojego pomysłu.
presentation

Rozpoczęcie pracy (Kick-off)

Celem takiego warsztatu jest opracowanie koncepcji kreatywnej, marki i pomysłu na Twój produkt cyfrowy.
code

Rozwój oprogramowania (Development)

Kiedy mamy już gotowe powyższe elementy, możemy zebrać cały zespół programistów i rozpocząć przygotowania do prac deweloperskich. Na tym etapie najważniejszymi zadaniami będą makiety i specyfikacje techniczne.

CO MÓWIĄ O NAS NASI KLIENCI?

Profesjonalizm, terminowość i szacowany budżet – to kilka cech, które opisują naszą współpracę z Applover. Zespół był bardzo komunikatywny i głęboko wnikał w nasze specyficzne wymagania, aby dostarczyć dobrze zaprojektowany produkt.

Profesjonalizm, terminowość i szacowany budżet – to kilka cech, które opisują naszą współpracę z Applover. Zespół był bardzo komunikatywny i głęboko wnikał w nasze specyficzne wymagania, aby dostarczyć dobrze zaprojektowany produkt. Gorąco polecam ich usługi tworzenia oprogramowania na zamówienie tym wszystkim, którzy szukają zaufanego partnera IT.

Leszek Masłowski, Co-Founder Outfilm

Leszek Masłowski

Współzałożyciel Outfilm

Dzięki naszej nowej aplikacji mobilnej możemy skutecznie promować zdrowy styl życia wśród użytkowników i zachęcać kolejne firmy do dołączenia do naszego biznesu. Zespół Applover był zaangażowany, pomocny i wysoce profesjonalny.

Dzięki naszej nowej aplikacji mobilnej możemy skutecznie promować zdrowy styl życia wśród użytkowników i zachęcać kolejne firmy do dołączenia do naszego biznesu. Zespół Applover był zaangażowany, pomocny i wysoce profesjonalny. Nasza współpraca przebiegła pomyślnie i z przyjemnością mogę ich polecić jako zaufanego partnera technologicznego.

Bartłomiej Papierzyński, CEO Steppie

Bartłomiej Papierzyński

Prezes Steppie

Jesteśmy naprawdę zadowoleni z rezultatów i naszej współpracy z Applover. Dzięki nim możemy być bardziej efektywni, ponieważ mamy do tego idealne narzędzie! Byli pomocni i bardzo zaangażowani w nasz projekt.

Jesteśmy naprawdę zadowoleni z rezultatów i naszej współpracy z Applover. Dzięki nim możemy być bardziej efektywni, ponieważ mamy do tego idealne narzędzie! Byli pomocni i bardzo zaangażowani w nasz projekt. Gorąco polecam ich wszystkim, którzy szukają rzetelnego partnera w tworzeniu oprogramowania.

Senior Researcher and Recruitment Specialist

Anna Dudek-Pachacz

Starsza Specjalistka ds. Rekrutacji & Badaczka

Nasza współpraca z Applover była naprawdę gładka i dobrze zorganizowana. Byli bardzo komunikatywni i zagłębili się w nasze bardzo specyficzne wymagania technologiczne, aby dostarczyć świetny produkt.

Nasza współpraca z Applover była naprawdę gładka i dobrze zorganizowana. Byli bardzo komunikatywni i zagłębili się w nasze bardzo specyficzne wymagania technologiczne, aby dostarczyć świetny produkt. Mogę szczerze polecić ich usługi rozwoju oprogramowania.

Jan Thiele, Founder & Managing Director Prismade

Jan Thiele

Założyciel & Dyrektor Zarządzający Prismade

PROJEKTY

Zapoznaj się z naszymi case studies, aby zobaczyć, jakie produkty tworzyliśmy dla naszych klientów.

slock.it

slock.it

Rent and share anything with the USN, the first decentralized application

featured image2_signium

Signium

HR services, Top Management Executive Search assignments for C-level and upper management positions in the CEE region.

jan kamiński, co-founder & head of sales at applover

Jan

Co-Founder i Head of Sales

KONTAKT

Jeśli masz więcej pytań, przejdź do naszego FAQ lub skontaktuj się z nami.
Porozmawiajmy