Porozmawiajmy

Projekty

tetris
Masz wspaniały pomysł, ale brakuje ci wiedzy technologicznej, by go zrealizować? Nasz zespół, składający się z ponad 50 doświadczonych programistów, profesjonalnie zrealizuje Twój projekt, szacując wcześniej, jak dużo czasu zajmie jego wdrożenie i ile będzie kosztował. Nasi specjaliści przeprowadzą warsztaty technologiczne dla Twojego zespołu i zbudują projekt kompleksowo.
home animation

Jak pracujemy?

tetris like
Na przestrzeni lat wypracowaliśmy proces pracy, który pozwala nam dokładnie zaplanować każdy etap tworzenia digitalowych produktów. To z kolei przekłada się na optymalizację kosztów i minimalizację ewentualnych błędów.
career
1. Wycena
Opowiedz nam o swoim pomyśle, a my przedstawimy Ci wstępną wycenę realizacji Twojego projektu.
line
2. Brief
To dokument, od którego rozpoczynamy każdy projekt. Brief zawiera listę pytań, dzięki którym klient może przekazać wszelkie oczekiwania związane z końcowym produktem. W związku z tym zarówno prawidłowe przygotowanie tego dokumentu, jak i zaangażowanie klienta jest niezwykle ważne dla dalszego procesu planowania. To na podstawie odpowiedzi zawartych w briefie powstają analizy techniczne, makiety oraz ostateczna specyfikacja techniczna.
phone
line
tasks
3. Pierwszy warsztat
Podczas kilkugodzinnego spotkania przejdziemy przez budowę planowanego produktu, jego cechy i cele. Na tym etapie zbierzemy wstępne informacje niezbędne do wykonania makiet UX oraz specyfikacji technicznej, która będzie podstawą dla całego projektu.
line
4. Makiety i specyfikacja
Makiety są graficzną reprezentacją każdego ekranu tworzonej aplikacji, które przeznaczone są do planowania struktury i sprawdzania funkcjonalności planowanego produktu. Makiety przygotowywane są przez naszych designerów w oparciu o Brief i pierwsze, warsztatowe spotkanie z klientem.
welcome
line
tasks
5. Drugi warsztat
Podczas drugiego warsztatu, w oparciu o przygotowane wcześniej makiety i specyfikację techniczną projektu, wspólnie przejrzymy wszystkie szczegóły produktu i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości tak, aby wizja zawarta w specyfikacji w 100% pokrywała się z Twoim pomysłem.
line
6. Analiza jakości
Po stworzeniu pierwszej wersji specyfikacji, nasz dział testerów oprogramowania (QA) może aktywnie włączyć się w proces. Jego zadaniem jest znalezienie wszystkich problematycznych aspektów projektu - sprawdzenie każdego z urządzeń, na których produkt będzie użytkowany, a także przetestowanie możliwych systemów operacyjnych. Zespół określi również wymagania platform z oprogramowaniem, co z kolei ułatwi proces wdrażania aplikacji na rynku i współpracę z designerami nad ewentualnym ulepszeniem produktu.
welcome
line
tasks
7. Rozpoczęcie developmentu
Po zakończeniu procesu planowania, możemy rozpocząć pracę produkcyjną. Szczegółowa dokumentacja nie tylko ograniczy problemy w procesie produkcji, ale także obniży koszty poprzez skrócenie czasu pracy projektowego zespołu.

testimonials

tetris like
SZUKASZ PROGRAMISTY?
Jesteśmy z Tobą. Sprawdź naszą ofertę dla outsourcingu inżynierów oprogramowania.
Pokaż więcej